Кабельні лінії

   Прокладка кабельних ліній вимагає застосування найсучасніших технологій. Тільки лише грамотно професійно здійснені монтажні роботи , і їх прокладка може надалі забезпечити експлуатаційну надійність кабелю. Як правило,прокладання кабелю ведеться під землею, але може бути проведена і в спеціальних спорудах: в кабельних коробах, тунелях, або в спеціальних лотках.

016

   Нашими фахівцями проводитьсяпрокладання кабелю будь-якої складності, у тому числі прокладка силового кабелю, а також всі види операцій зі спорудження коробів і кабельних каналів. Крім того, ми здійснюємо весь комплекс погоджень проектів і технічної документації, яких вимагає прокладання кабелю

   Незважаючи на те, що кабельні лінії експлуатуються порівняно недавно, деякі з них вже приходять в непридатність, що викликає необхідність перебудови кабельних ліній. Найчастіше перевлаштування кабельних ліній необхідно при проведенні будівельних робіт, в тому випадку, якщо кабель проходить по території будмайданчика.

   До числа основних напрямків нашої діяльності відноситься як прокладка кабельних ліній так і перевлаштування кабельних ліній. Досвід показує, що якщо перевлаштування кабельних ліній виконано висококваліфікованими фахівцями, то термін їх експлуатації – набагато довше. Перевлаштування кабельних ліній нашими співробітниками дозволяє усунути помилки і недоліки наших попередників. Виконуючи монтаж кабельних ліній якісно, ми забезпечуємо збереження кабельних ліній, а також надійне функціонування трансформаторної підстанції та інших електроустановок.

Comments are closed.