Щити

Ü


     Фахівці ПП”Львівелектросервіс”  готові виконати проектування, комплектацію і зборку щитів електричних будь-якої складності, відповідно до вимог замовника. Виробництво щитів – це перша і найбільш відповідальна частина роботи. Всі щити збираються з компонентів перевірених західних виробників.
Крім виробництва щитового обладнання за вимогами замовника і складання щитового устаткування, наші фахівці виконують повний комплекс робіт по монтажу, підключення й пуску в роботу електричних щитів на виробництві замовника, а також:

– Розробку технічної документації зібраних електричних щитів;
– Заміну електрообладнання в існуючих електричних щітах;
– Перенесення і підключення щитового електрообладнання;


   Наша компанія пропонує наступні види щитового електрообладнання:

   ВРУ – ввідно-розподільні пристрої

   Ввідно-розподільні пристрої призначені для прийому, розподілу та обліку електроенергії.

    Щит електричний

     Щит електричний може бути виконаний вбудовуваним або навісним. Вбудовувані щити розташовуються в стінній ніші і використовуються зазвичай для прихованої проводки. Навісні корпуси встановлюються безпосередньо на стіні і застосовуються для відкритої проводки.

   Для полегшення монтажу обладнання в щитах використовуються уніфіковані комплектуючі: DIN-рейки, шини, заглушки, захисно-декоративні панелі.

   Щит розподільчий

   Розподільні щити призначені для розподілу електричної енергії та захисту ліній від короткого замикання і можливих перевантажень. Розподільні щити зазвичай складаються з: ввідного рубильника, автоматичних вимикачів, клем, корпуси.

 Шафи і щити управління

Шафи і щити управління призначені для контролю за розподілом живлення, а також управління живленням технологічного обладнання. Щити управління широко використовуються на всіх промислових об’єктах, насосних станціях, водо, нафто, газоперекачкі, а також на цивільних об’єктах.

   Щит квартирний ЩК

   Щиток освітлювальний квартирний використовується для обліку електроенергії напругою 220 В і її розподілу в житлових приміщеннях. Щиток квартирний дозволяє виконати захист електрообладнання в квартирі при перевантаженнях або коротких замиканнях. Щит квартирний ЩК монтується в тамбурі перед квартирою. В основному щитки квартирні виконуються в вбудованому виконанні і комплектують відповідно до схеми: одофазним лічильником електроенергії, автоматичними вимикачами, пристроями захисного відключення і шинами. На вимогу замовника можлива додаткова комплектація обладнання.

   Щит обліку та розподілу

   Щити обліку та розподілу електроенергії ЩВР призначені обліку та розподілу електроенергії 380/220 В 50 Гц систем з глухозаземленою нейтраллю і для захисту ліній. Щит електричний розподільчий може бути виконаний навісного або підлогового виконання. Управління вступним і фідерними автоматами можливо тільки при відкритих дверях щита.

   Щит поверховий

   Щит поверховий використовується для одночасного живлення декількох квартир. Часто в поверховому щиті монтуються пристрої слабострумових мереж: телефонних, телевізійних і радіотрансляційних. Щити поверхові широко використовуються при будівництві багатоквартирних будинківі призначені для розподілу електроенергії в мережах 380/220В 50Гц з заземленою нейтраллю і для захисту електричних мереж і споживачів.

   Щити поверхові є зварними металоконструкціями і складаються з відсіків: обліку, розподілу та слабострумової частини. У відділенні обліку встановлюються лічильники електричної енергії, далі встановлюються автоматичні вимикачі. У ЩП є прозорі вікна для зняття показань лічильників.

last

Comments are closed.