Трансформаторні підстанції


     Ми пропонуємо повний цикл робіт по проектуванню і монтажу комплектних трансформаторних підстанцій (КТП).Наша компанія проведе узгодження проекту у всіх необхідних інстанціях і здачу об’єкта в експлуатацію замовнику і місцевій електропостачальній компанії

  Технічні подробиці монтажу КТП:

     Перед установкою комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на майданчику або в приміщенні, де проводитиметься монтаж, повинні бути завершені всі будівельні або оздоблювальні роботи та монтажні роботи. Кабельні отвори і канали під них вириті під час прокладання кабелю повинні в точності відповідати проектним кресленням, при цьому роботи з їх будівництва та облаштування мають бути закінчені. Доставка блоків КТП виробляється нашими фахівцями відповідно до особливостей будівництва, та місця монтажу. Найчастіше доставка здійснюється за допомогою автомобільного та залізничного транспорту без проміжного розвантаження-навантаження.

     Навантаження-вивантаження трансформаторів та блоків для монтажу КТП виконується виключно за допомогою підйомних кранів. Важливо не забувати під час стропування про встановлення в місцях вигинів стропів міцних розпірок, які захищають покриття обладнання від пошкоджень. У приміщення доставка блоків виконується за допомогою лебідки на ковзанках. Блоки розпаковуються безпосередньо перед остаточним монтажем на напрямні швелери. Транспортування цих блоків проводиться за допомогою спеціальних візків, а установка – спеціальними пристосуваннями.

     Збірка підстанції складається із з’єднання виведення обмоток НН трансформатора з розподільчих пристроїв, монтування заземлення, установки автоматів. Для очищення контактних поверхонь шин застосовується чиста, змочена в бензині тканина. По черзі відбувається установка блоків, заглушки, що закривають підйомні скоби і виступаючі кінці шин, попередньо знімаються з опорних швелерів.

     Завершальна стадія монтажу представляє із себе комплексну перевірку справності всіх приладів і проводок, справності ізоляції, міцності кріплення болтів, під’єднання кабелів високої напруги до трансформаторів, приєднання до мережі заземлення.

     Замовивши монтаж КТП та інші послуги в нашій компанії, ви отримаєте комплексне виконання проекту на вищому рівні і в найкоротші терміни. Наші фахівці здійснять доставку обладнання та комплектуючих на місце будівництва, проведуть усі необхідні розрахунки та підготовчі роботи, зроблять монтаж у відповідності з усіма технічними вимогами і правилами. Крім того, в подальшому ви отримаєте якісне обслуговування купленого у нас устаткування.

Comments are closed.